Nové 11.11 12% Brazílsky Keratín Narovnanie Vlasov Starostlivosť O Opravu Vlasy, starostlivosť o Vlasy S Vopred Keratín Šampón Nastaviť Poškodený Y8L0

€4.31

-38%

€7.06

Nový produkt

1 položky

Štítky: vlasy hladké, vlasy keratín liečba, vlasy keratín maska, brazílsky keratín liečba, lupiny stroj, vlasy bielkovín liečba, swan tiara, brazílsky vlasy keratín liečba, vlasy vitamín, arganový olej vlasy.

Popis:

100% Nová kvalita

Čistý obsah: 100 ml

Funkcia:

30 minút opraviť poškodené vlasy

Obnovuje lesklé a pružné vlasy

Vyrovnávanie účinok

Pokyny:

1. Predtým chemicky ošetrené vlasy mal umývať dvakrát s šampón a neošetrené vlasy sa umýval tri krát s šampón.

2. Ranu vaše vlasy 100% suché.

3. Trasenie fľaše a zalejeme cca 2-3/oz z keratin conditioner do misky.Dať na rukavice, rozdeľte vlasy do dvoch častí, a uplatňovať keratin conditioner na 1/2 časť vlasov s kefou.Uplatňovať keratin conditioner každú časť a česať vlasy do vlasov je úplne nasýtený.

4. Dať na sprcha spp.

5. Pre chemicky poškodené vlasy, nechajte vlasy plne absorbovať keratin conditioner 20 minút a vyhodiť vlasy na 100% suché.Pre prírodné, drsné vlasy, nechajte vlasy plne absorbovať keratin conditioner dobu 30 minút a vyhodiť vlasy 100% suché.

6. Pomocou tepelne-odolné platne držiaka, rozdeľte vlasy do 4 častí.

7. Pomocou 450 °F doska (230 ° C doska, začnite od spodnej časti vlasy, vezmite si 1 / 8 časť vlasov pomaly sa pohybujúce dosky z koreňa do konca vlasov 5-7 krát (pre veľmi kučeravé drsné vlasy je 7-10) Čas) Pre poškodené, chemicky ošetrené vlasy, znižujú teplo do 430 °F.

8. Po 3 alebo 72 hodín, umývanie vlasov s denným šampón a kondicionér.

UPOZORNENIE: zabráňte kontaktu s očami.V prípade kontaktu vypláchnite oči s teplou vodou.

Počas používania, otvorené okná, dvere, a fanúšikovia sa udržiavať v miestnosti vetrať.

Balenie obsahuje: 1pcs Kondicionér

Ďakujeme za vašu podporu!Vitajte kúpiť od nás!ak chcete kúpiť viac ako sme uviedli, prosím, kontaktujte nás.budeme pripravení odpovedať vám čo najskôr.

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky BREYLEE

Súvisiace produkty