MTB Horskej Ceste, Cyklistické Pneumatiky Glueless Patch Punkcia Opravy Nástrojov, jazda na Bicykli Údržba Box S Pneumatík Páka na Pneumatiky Škvrny Súpravy

€2.80

-30%

€4.00

Nový produkt

1 položky

Štítky: maxxis pneumatík páky, kolesa bicykla páky, cyklus pneumatík deti, cyklus páky, pneumatiky dosahujúce jazda na bicykli, ktm adventure pneumatík páky, horský bicykel pneumatík páky, cyklus pneumatík záplaty, amazon pneumatík páky, cyklus pneumatík ventil.

MTB Horskej Ceste, Cyklistické Pneumatiky Glueless Patch Punkcia Opravy Nástrojov, jazda na Bicykli Údržba Box S Pneumatík Páka na Pneumatiky Škvrny Súpravy

Odrážky: 1、Núdzové Opravy Auta: sada obsahuje 8 náplastí, ktoré sú obľúbené vonkajšie cyklistov a im môže pomôcť ľahko zbaviť problémov v džungli a na ceste kedykoľvek.Dúfame, že vám môže pomôcť kedykoľvek.

2、Jednoduché a Prenosné: sada obsahuje 1 kovov súbor a 3 páky, ktoré sú ľahko odstrániť duše a zjednodušiť údržbu.Je tiež vybavený krásne úložný box, ktorý je veľmi vhodný pre uloženej v cyklistické tašky, batohy a oblečenie, tašky.

3、Skvelé pre Defekt Oprava: To samolepiace opravný patch môžete opraviť bicykel prerazeniu.V porovnaní s tradičnými opravný patch, to sa dá vyriešiť ľahko, bez pridania akéhokoľvek lepidla.Tieto záplaty na opravu prinesie veľkú pohodlie na bicykli pneumatík opraviť.

4、Nevyhnutné na Bicykli Oprava: To lepidlo opravný patch je vyvinutý vo forme náplasti, ktoré môžu byť ohnuté, aby sa zmestili trubice.

5、Široká Kompatibilita: 2 pneumatiky škvrny v tejto súpravy sú vhodné pre bicykle, motocykle, ATV, BMX, vozíky, invalidný vozík, duše a iné pneumatické gumy.

Špecifikácie:

Názov: Vnútorné Pneumatiky Patch Na Opravu Auta

Materiál: mäkké gumené

Farba: transparentná

Veľkosť(cca):

Pneumatiky patch veľkosť: 27*27mm/1.06*1.06 v

Kovové veľkosť súboru: 28*28 mm/1.10*1.10 v

Balenie veľkosť boxu: 32*12*54 mm/1.26*0.47*2.13 v

Balenie Zoznam:

8 x Pneumatiky Patch

1 x Oceľové Súbor

3 x Pneumatiky Páky

Poznámky:

Vzhľadom na rozdiely osvetlenie a strelecké uhly, niektoré farby rozdiel môže byť aktivovaná.Ďakujeme za pochopenie.

Vzhľadom na ručné meranie, niektoré veľkosť tolerancie môže byť aktivovaná.

Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty