3D tlačiarne Teplú Posteľ Power Expansion Board Heatbed Napájania Modulu MOS Mini modul Pre vzdať sa Anycubic Chiron CR a Anet

€3.84

-27%

€5.33

Nový produkt

1 položky

Štítky: 3D, pcb tlačiareň, ultrabase, anycub, hot posteľ platforma, 24v 30 mm ventilátor, anycubic chiron najnovšie, anycub i3 mega, anycubic chiron doska, počítač ventilátor gril.

Teplú posteľ power expansion module, ktoré môžu byť spojené s vysokým výkonom teplej posteli, znášať väčší výkon, vhodné pre stroj používajte a zároveň znižuje nebezpečenstvo spôsobené vážne kúrenie.

Vysoko kvalitné komponenty, zdroj výrobcov, produkty sú garantované.

Tak dlho, ako doske [teplú posteľ] port s napätím, to môže riadiť dodávku energie na ohrev teplej postele.Hnacia sila je nízka (vysoká citlivosť) a na doske nie je potrebné, aby výstupný prúd.

Napájanie pre veľké a high-výkon vykurovania miest, aby sa zabránilo okruhu poruchy alebo poškodenie v dôsledku dlhodobého výstup veľké prúdy.

Veľké veľkosti radiátora, aby sa zabránilo príliš vysokej teplote MOS modul.

*Špecifikácie:

Názov: Hot Posteľ Power Expansion Board

Materiál: PCB Dosky+Hliník+ABS

Hmotnosť: 90 g/0.19 lb

Veľkosť:50X60X33cm/19.68X23.62X12.99in

*Balenie Obsahuje:

1X MOS Modul, 1X Signál Line

1X 50 cm/19.68 Napájací Kábel

*poznámka:

Vzhľadom na problémy, svetelné efekty a strelecké uhly, tam budú určité tolerancie výrobku, prosím pochopiť.Prosím, dovoľte 0-2 mm chyby spôsobené manuálnym measurment.Po pripojení napájacieho kábla, je potrebné venovať pozornosť, aby rozlišovať pozitívne a negatívne polarita napájania,a nie zvrátiť pripojenie kábla, aby sa zabránilo pálenie modul a spôsobuje zbytočné straty.Modul umiestnenie problém: pri používaní modulu, nedávajte ho na miesto, kde drôty sú husté.Týmto spôsobom pomáha znížiť vykurovacej záťaže na modul a zvýšenie bezpečnosti.Keď modul pracuje: nedovoľte, aby vodič dotyk jeho dno, môže zabrániť skratu a vyhoreniu.

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky Kôra Pro
Položka Druh MODUL
Číslo Modelu MOS Modul

Súvisiace produkty