CkeyiN Nízka Frekvencia Pulzu Hlavu Masér Tlaku, Odbúranie Stresu Spánku Pomoc Bezdrôtový Liečba Nespavosti Zariadenie Acupoint Masáž

€6.81

-43%

€12.16

Nový produkt

1 položky

Štítky: epil, vzduchu chladič pre izba, CE, vedúci masér elektrické magic, resmed spánkového apnoe zariadenia, massag, vedúci relax, kemei km 1990, migrain, masáž hlavy spánku.

Funkcia:

1. Najnovšie spánku masáž nástroj, Účinok nízkofrekvenčný elektrický impulz na trigeminal nervový systém, hlavne pomáha ľuďom s zlý spánok a psychologické kvality, aby vám pomohol zaspať, akonáhle je to možné.Zároveň má funkcie zmierňuje migrény a zmiernenie úzkosti a depresie.To je malý, ale silný.

2. Použitie TSNS stimulácia vlny na zvýšenie endorphin vylučovanie, blok prenosu bolesti nervov a dosiahnutie relaxačné a bolestivý účinok.V rovnakom čase, môže to spomaliť napätie, úzkosť a iné emócie, a pomôcť pacientom dostať dobrý spánok.

3. Nízka hmotnosť, jednoduché použitie, môžu byť použité pre cvičenie, chôdza, stredne domov, 15 minút denne na zmiernenie bolesti hlavy, nechať vás zbaviť nespavosti, úzkosti, spánku, depresia, nespavosť.

4. Elektródy listy sú opakovane použiteľné.Ochranná fólia na elektródu list by mal byť odstránené počas používania.Tento produkt musí pokryť elektródy list s priehľadného filmu, po použití, aby sa zabránilo oxidácii a zvýšiť jeho používanie frekvencie.

5. 2 režimy/3 gears:Má 2 režimy a 3 gears vyberať, Upokojujúci režimu spánku a

zmierniť migrény vzory,hlavový most je nastaviteľná, aby sa zmestili vaše hlavy, opakované použitie hydrogel náplasť je možné použiť viac ako 50-krát.

POZNÁMKA: Automaticky zastaví po 15 minútach používania

Ako používať:

Krok 1: vyberte elektródy pad, snap elektródy pad do ženského pracky nástroja, a lúpať ochranný film z elektródy pad (ochranný film je správne uložené)

Krok 2: Mokré čelo s vodou (veľmi dôležité).Po sebe, na okraj výrobku by mali byť v jednej rovine s obočie.

Krok 3: Opotrebenie výrobku na správnu časť tak, aby ste si masáž bodov efektívne.Účinnosť účinnosť závisí na sebe oblasti.

Krok 4: V tejto dobe, môžete si vybrať požadovaný režim a intenzitu podľa vašich potrieb

Krok 5: Po použití, odpojte nástroj a nasaďte ochranný film na elektródu pad, a umiestnite ho na chladnom a suchom mieste.

špecifikácia:

Materiál: ABS

Kapacita batérie: 200 mA

Čas nabíjania: 1-2 hodiny

Použitie čas: asi 20-krát (15 minút každý čas)

Režim: 2

Upokojujúci režimu spánku

Zmierniť migrény vzory

Stánky: 3

Nabíjanie displej: červeným svetlom, keď sa nabíja zeleným svetlom, keď je plný

Linka dĺžka: 28 cm±2 cm

Produkt čistá hmotnosť: 60 g

Obsah Balenia:

1 x Masér

1 x USB kábel

1 xElectrode list

Certifikácia CE
Materiál ABS
Číslo Modelu AM288
veľkosť Medium
Aplikácia Vedúci
Názov Značky CkeyiN
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Druh Masáže & Relax

Súvisiace produkty