Genshin Vplyv Estetické Anime Nálepky Nastaviť Japončina Kórejčina Štýl Denníka Papiernictvo Roztomilý Strane Účtu Dekorácie Denník

€0.43

Nový produkt

1 položky

Štítky: genshin vplyv prvok, genshin vplyv modelu, genshin vplyv keyring, genshin vplyv figúrka, genshin vplyv účty, genshin vplyv plagát, genshin vplyv stojan, f genshin vplyv, genshin vplyv údaje, genshin vplyv masky.

Kreslený seriál mini tetovanie nálepky kreslené hviezdy okolitých má

1. Farebný rozdiel problém:na všetok tovar sa prijímajú v druhu,snažte sa, aby farby pozrite sa blíži Reálne,na malý farebný rozdiel nemôže byť tolerovaný zákazník, buďte opatrní! Aby sa zabránilo super do zbytočné peniaze na premárnený čas.

2. Veľkosť problém:prosím kupujúci kúpiť pred podrobný pohľad na výrobok popis alebo s naším predchádzajúcim komunikácie,poraziť kúpiť, uveďte, čo chcete produktu farbu a veľkosť,inak budeme predvolené podľa názov, popis zásielky.

3. Vyjadriť problém:Express kvôli mesta rozdielne,rýchlosť doručenia je tiež v rozpore. Hlavne sa vyskytli zlé počasie a zákonné sviatky,bude oneskorenie oneskorenie jav. Okrem kuriérskych spoločností každý predajní predavač kvality je tiež v rozpore,uprostred sa môže zobrazovať v jednotlivých zásuviek predavač zlý postoj alebo poškodenie zásielky,niektorí predajcovia nemôžu predpokladať neočakávané faktory. V skratke je tu niečo zlé, prosím, kontaktujte nás,budeme sa aktívne s kuriérskou spoločnosťou komunikovať riešiť.

4. Tovar stratený:vo všeobecnosti javí ako tovar stratený prípad, pretože je balík poškodený v dôsledku toho,ak sa zistilo, že zásielku páska je výmena poškodených alebo zničených,zlomeniny,tam je vybalenie príznakov,Prosím, prihláste sa. Ak zásielku bez overenia na znamenie, že sa objaví v tovar chýba,nedostatočné alebo doprava spôsobené nehodou,zistíme, že je ťažké prijať zodpovednosť,dúfam, že ste pochopili. Ak je to bezpečnosť alebo podpísaná v mene,prosím, vopred informovať ich korektúry vo vnútri obalu tovaru.

5.质量问题:能拆开的东西发货前我们都会尽量拆开再三核对和严格检查,尺寸和颜色问题不是我们发货疏忽引起的,如需调换运费由买家承担,如果确实在收到后发现质量问题请在收到的48小时内及时联系我们,提供相关图片证据,一定为您妥善解决,邮费我们承担.注意:内裤和袜子不接受任何使用后的调换和退货!请在适用前仔细检查!由于每个顾客要求不同,是不可能做到在任何顾客眼里都是十全十美的.某些丝毫不影响穿着适用的小瑕疵希望各位不要太认真计较.

6.关于评价:我们会尽一切的努力以价格质量,以德服人,创造公正和谐的购物环境,升级国民的购物环境和习惯,网上购物好处多,需要大家共同珍惜共同去努力维护,用良心去对待每一笔买卖行为!我们将努力追求好评,十分欢迎大家对我们合理评价.确实交易出了问题,先要取得沟通,化解误会和矛盾,可以协商解决,是我们的疏忽和责任我们会认真负责对待.理解和尊重是相互的!

Pôvod CN(Pôvodu)

Súvisiace produkty